Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Biadolinach
Nasz wspólny dom Boży-dbajmy o niego

_____________________________________________________________
Spotkania dla NARZECZONYCH:
I spotkanie - I niedziela miesiąca godz. 16.00
II spotkanie - III niedziela miesiąca godz. 16.00
III spotkanie - IV niedziela miesiąca godz. 16.00

Spotkania dla MAŁŻONKÓW:
II niedziela miesiąca godz. 8.30 - po wcześniejszym ustaleniu
        III Niedziela zwykła - 25.01.2015

1. Nabożeństwa do południa jak zwyczajnie. Po południu o godz. 15.00 Koronka i Msza Św. Dziś przypada Światowy Dzień Chorych na Trąd. Módlmy się dzisiaj także w tych intencjach.

2. W środę o godz. 17.00 Nowenna do MBNP, w piątek Koronka, a w sobotę jak zwyczajnie.

3. Bóg zapłać Akcji Katolickiej za zorganizowanie i przeprowadzenie Przeglądu Kolęd i Pastorałek, który odbył się tydzień temu.

4. Bóg zapłać Caritas Parafialnemu za przygotowanie wczorajszego opłatka dla osób w podeszłym wieku w szkole w Biadolinach Szlacheckich.

5. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na ubezpieczenie kościoła oraz za ostatnią składkę gospodarczą.

6. W tym tygodniu wspominamy świętych:

W poniedziałek św. Tymoteusza i Tytusa bp-ów

We wtorek bł. Jerzego Matulewicza

W środę św. Tomasza z Akwinu

W sobotę św. Jana Bosko.

7. Caritas Diecezjalny prosi jak co roku o przekazywanie 1% podatku na potrzeby Caritasu tarnowskiego. Ulotki informacyjne są do odebrania na stoliku.

8. Na stoliku są również do zabrania książeczki na temat spowiedzi świętej. Kto chce niech sobie taką książeczkę zabierze.

9. Spotkanie obecnych członków i nowych członków Akcji Katolickiej będzie w sobotę na świetlicy parafialnej o godz. 18.00 Zapraszamy wszystkich, którzy chcą włączyć się w to dzieło.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w najnowszym Gościu Niedzielnym znajdziemy artykuł: czym jest i jak działa tzw. pigułka "dzień po".

A dla dzieci w Małym Gościu Niedzielnym znajdziemy w dodatku najnowszą płytę Arki Noego.

11. Od następnej niedzieli rozpoczynamy nabożeństwo 40 godzinne. Dlatego prosimy o liczny udział w adoracjach po następujących Mszach św;

- rano: Róże Różańcowe z Biad. Szlacheckich i Perły oraz wszyscy inni chętni.

- po drugiej Mszy św: Młodzież i dzieci z całej parafii i wszyscy chętni.

- po sumie: dla wszystkich.
12. Bóg zapłać za ofiary składane w kopertach na ogrzewanie kościoła. Na dzień dzisiejszy płacimy rachunek za ogrzewanie na kwotę 3.050 zł.

Administrator strony Paweł Jakubas kontakt: 724-767-237
___________________________________________________

Własna strona www za darmo - sprawdź