Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Biadolinach
Nasz wspólny dom Boży-dbajmy o niego

_____________________________________________________________
Spotkania dla NARZECZONYCH:
I spotkanie - I niedziela miesiąca godz. 16.00
II spotkanie - III niedziela miesiąca godz. 16.00
III spotkanie - IV niedziela miesiąca godz. 16.00

Spotkania dla MAŁŻONKÓW:
II niedziela miesiąca godz. 8.30 - po wcześniejszym ustaleniu

OGŁOSZENIA PARAFIALNE -10.VIII.2014

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś nabożeństwa jak zwyczajnie. rano zmiana tajemnic. Po południu o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Św.

2. W czwartek wspomnienie św. Maksymiliana Kolbe-męczennika

Oświęcimia-patrona trudnych czasów. Stąd modlimy się za pomordowanych w obozach, więzieniach i łagrach.

3. W piątek Uroczystość Wniebowzięcia NMPanny czyli Matki Bożej Zielnej jest to także Dzień Wojska Polskiego.

Nabożeństwa w tym dniu są jak w niedzielę. Na każdej mszy Św. poświęcenie ziół, kwiatów, owoców i wszystkiego co nam rodzi ziemia.

Po południu o godz. 15.00 poświęcenie szczególne symbolicznych wieńców żniwnych-dożynkowych.

4. Msze św. wieczorne będą w środę i sobotę.

5. W przyszłą niedzielę będziemy gościć jak co roku kolejny raz Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską na Jasną Górę - stąd prośba, byśmy towarzyszyli jej naszą modlitwą i gościnnością jak w latach ubiegłych. Wieczorna Msza św. będzie dopiero o godz. 17.30

6. Zapowiedzi przedmałżeńskie w gablocie parafialnej.

7. Bóg zapłać za ofiary z ostatniej niedzieli na Kurię Biskupią - a dziś na uczelnie katolickie.

8. Gmina Dębno przekazuje informacje o Gminnych Dożynkach w Woli Dębińskiej, w przyszłą niedzielę przy szkole. Rozpoczną się one Mszą św. o godz. 14.30. Gmina zaprasza wszystkich chętnych.

9. Wyjazd na parafialną wycieczkę do Krościenka nad Dunajcem dla dzieci i młodzieży z liturgicznej służby ołtarza i KSM-u będzie w środę o godz. 5.50 rano spod kościoła.
10. Jeszcze dzisiaj można zgłosić się na Pielgrzymkę do Częstochowy w Wojniczu na godz. 19.00 w kościele i tam odebrać legitymacje pielgrzyma. Tam też można zapisać się na autokar.

Administrator strony Paweł Jakubas kontakt: 724-767-237
___________________________________________________

Własna strona www za darmo - sprawdź