Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Biadolinach
Nasz wspólny dom Boży-dbajmy o niego

_____________________________________________________________
Spotkania dla NARZECZONYCH:
I spotkanie - I niedziela miesiąca godz. 16.00
II spotkanie - III niedziela miesiąca godz. 16.00
III spotkanie - IV niedziela miesiąca godz. 16.00

Spotkania dla MAŁŻONKÓW:
II niedziela miesiąca godz. 8.30 - po wcześniejszym ustaleniu      DWUDZIESTA ÓSMA NIEDZIELA W CIĄGU                       ROKU 11 października 2015
            OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE


1. Dziś przypada 28. niedziela w ciągu roku, która jest zarazem XV Dniem Papieskim obchodzonym w naszej ojczyźnie, poświęcony popularyzacji nauczania Jana Pawła II. Obchody tego dnia zrodziły się z potrzeby wdzięczności Bogu za wielki pontyfikat Jana Pawła II. Na prośbę biskupów, dzisiejsza zbiórka do puszek, po Mszach św. przeznaczona jest na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – czyli na stypendia dla uzdolnionej, ale niezamożnej młodzieży.

2. Bóg zapłać za liczny i piękny udział w procesji i modlitwie różańcowej w minioną niedzielę oraz tym co zwozili ołtarze różańcowe i dekorowali je. W najbliższa niedzielę nabożeństwo różańcowe poprowadzi członkowie Akcji katolickiej. Rozpoczniemy Mszą w kościele o 14.30 a następnie udamy się w procesji w kierunku Biadolin Szlacheckich, następnie wzdłuż torów i powrócimy do kościoła. Zapraszam wszystkich parafian do modlitewnego udziału. Proszę ze sobą zabrać świece lub lampiony. Gdyby okazało się, że pogoda będzie nie sprzyjająca wówczas nabożeństwo to odbędzie się w kościele. Dziś o 15.00 Różaniec i Msza Św, a przez cały tydzień nabożeństwa różańcowe o 17.30, a później Msza św.

3. We środe, 14 października, naszą pamięcią obejmujemy nauczycieli i wychowawców, którzy obchodzą swoje święto. To ich dzień – Dzień Edukacji Narodowej. Wspierajmy ich naszą życzliwością, a przede wszystkim płynącą z serca gorącą modlitwą.

4. Za tydzień – dwudziesta dziewiąta niedziela w ciągu roku a zarazem Światowy Dzień Misyjny rozpoczynający Tydzień Misyjny w Polsce. W przyszłą niedzielę będziemy też przeżywać dzień modlitw za pracowników służby zdrowia z racji przypadającego w dniu 18 października święta ich patrona – św. Łukasza, lekarza i ewangelisty.

5. Składka w następną niedzielę miesiąca będzie przeznaczona na inwestycje.

6. O przewodniczenie w modlitwie różańcowej w tym tygodniu prosimy:
12.X Pononiedziałek : Róża Róż. Św. Kingi
13.X Wtorek :  Róża Róż. Św.Cecyli
14.X Środa : Kl. IV–Biad. Radł.
15.X Czwartek : Członkowie CARITAS
16.X Piątek : Kl IV Biad. Szlach.
17.X Sobota :  Róża Róż. Św.Katarzyny
18.X Niedziela: Akcja Katolicka


7. W tym tygodniu MSZE ŚWIĘTE i nabożenstwa różańcowe:
• RANO: od poniedziałku do piątku o 6.30, w sobotę o 7.00.
• WIECZOREM: od poniedziałku do soboty –nab. różańcowe i Msza św. o 17.30

8. Prasa katolicka: Gość Niedzielny

9. INTENCJE MSZALNE
___________________________________________________  OGŁOSZENIADUSZPASTERSKIE 
Własna strona www za darmo - sprawdź