Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Biadolinach
Nasz wspólny dom Boży-dbajmy o niego

_____________________________________________________________
Spotkania dla NARZECZONYCH:
I spotkanie - I niedziela miesiąca godz. 16.00
II spotkanie - III niedziela miesiąca godz. 16.00
III spotkanie - IV niedziela miesiąca godz. 16.00

Spotkania dla MAŁŻONKÓW:
II niedziela miesiąca godz. 8.30 - po wcześniejszym ustaleniu
      Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego                                    20.IV.2014

1. Kościół od dziś przeżywa Oktawę Wielkanocną do najbliższej niedzieli zwanej Niedzielą "Białą", Niedzielą Miłosierdzia Bożego. W tym dniu będzie w Watykanie uroczysta kanonizacja
 bł.Jana Pawła II.

2. Msze św. dziś jak zwyczajnie, po południu Msza św. o godz. 15.00. Jutro Msze św. tylko przed południem.

3.Bóg zapłać za ofiary składane przy okazji adoracji Krzyża na Ziemię Świętą, oraz dzieciom za caritasowe skarbonki wielkopostne. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na ogrodzenie kościoła. Jutro złożymy ofiary na Uczelnie Katolickie.

4. Bóg zapłać wszystkim, którzy prowadzili Drogi Krzyżowe w Wielkim Poście, szczególnie p. Kazimierzowi Bartoszowi, dorosłym, młodzieży i dzieciom oraz za prowadzenie adoracji przy Ciemnicy i Grobie Pańskim.

5. Bóg zapłać osobom, które przygotowywały Ciemnice i Grób Pański na czele z panem Kościelnym, paniami Dekoratorkami oraz młodzieży.

6. Bóg zapłać Panom Strażakom za posługę przy Grobie Pańskim i przy procesji.

7. Bóg zapłać Służbie Liturgicznej i Ceremoniarzom za przygotowanie asyst podczas Triduum Paschalnego i Świąt.

8. Bóg zapłać dziewczynkom z DSM oraz ministrantom za czuwania przy ciemnicy i grobie Pańskim.

9. Bóg zapłać wszystkim osobom, które pomagały p. Kościelnemu sprzątać kościół na święta.

10. Nabożeństwa wieczorne w ciągu tygodnia o godz. 18.00 w środę, piątek i sobotę.11. Msze św. gregoriańskie w Czadzie u ks. Stanisława będą odprawiane od 27 kwietnia za śp. Bronisława Golec.

Administrator strony Paweł Jakubas kontakt: 724-767-237
___________________________________________________

Własna strona www za darmo - sprawdź