Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Biadolinach
Nasz wspólny dom Boży-dbajmy o niego

_____________________________________________________________
Spotkania dla NARZECZONYCH:
I spotkanie - I niedziela miesiąca godz. 16.00
II spotkanie - III niedziela miesiąca godz. 16.00
III spotkanie - IV niedziela miesiąca godz. 16.00

Spotkania dla MAŁŻONKÓW:
II niedziela miesiąca godz. 8.30 - po wcześniejszym ustaleniu
IV Niedziela Wielkanocna 26.IV.2015

Niedziela Dobrego Pasterza - Kapłańska

Tydzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele

1.Nabożeństwa przed południem jak zwyczajnie. Popołudniu o godz. 15.00 Koronka do Bożego miłosierdzia i Msza św.

2. Cały tydzień w Kościele modlimy się o nowe powołania do służby Bożej.

3. Bóg zapłać za ostatnia składkę gospodarczą i ofiary dzisiejsze, które są na potrzeby Seminarium Duchownego w Tarnowie.

4. W środę święto św. Katarzyny Sieneńskiej-patronki Europy.

5. W czwartek rozpoczynają się nabożeństwa majowe. Stąd w czwartek Msza wieczorna o godz. 18.00

6. W tym tygodniu wypada I piątek i sobota miesiąca. Dlatego młodzież gimnazjalną wraz z rodzicami zapraszamy na nabożeństwo przygotowujące do bierzmowania w piątek na godz. 18.00

7. Spowiedź przed I piątkiem godzinę przed wieczorną mszą św., w środę dla dzieci ze szkół podstawowych, w czwartek dla gimnazjalistów, w piątek dla dorosłych.

8. W sobotę będziemy przeżywać liturgiczną uroczystość NMP Królowej Polski, Głównej Patronki Polski, ponieważ uroczystość ta jest przeniesiona z pierwszej niedzieli miesiąca na sobotę. Nabożeństwa rano i wieczór.

9. Rozpoczęty kurs przedmałżeński dla młodzieży będzie kontynuowany w piątek i sobotę po wieczornym nabożeństwie
10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W najnowszym Gościu Niedzielnym znajdziemy m.in. zdjęcia Jana Pawła II z wycieczek górskich, których do tej pory nikt nie oglądał.

1 % Twojego podatku to 100 % serca

Zwracamy się z serdeczną prośbą, aby dokonując rozliczenia podatkowego za 2014 rok, przekazać w tym roku 1% należnego podatku na cele realizowane przez Caritas Diecezji Tarnowskiej - z przeznaczeniem na działalność świetlicy parafialnej w Biadolinach.

W zeznaniu podatkowym PIT należy wpisać w odpowiedniej rubryce nr KRS Caritas Diecezji Tarnowskiej (0000211791) a w rubryce: cel szczegółowy: wpisać: "Świetlica Parafialna w Biadolinach" oraz kwotę przekazywanego 1% podatku.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przekazują 1 % podatku na działalność naszej świetlicy parafialnej.Bóg zapłać :-)

Administrator strony Paweł Jakubas kontakt: 724-767-237
___________________________________________________

Własna strona www za darmo - sprawdź