Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Biadolinach
Nasz wspólny dom Boży-dbajmy o niego

_____________________________________________________________
Spotkania dla NARZECZONYCH:
I spotkanie - I niedziela miesiąca godz. 16.00
II spotkanie - III niedziela miesiąca godz. 16.00
III spotkanie - IV niedziela miesiąca godz. 16.00

Spotkania dla MAŁŻONKÓW:
II niedziela miesiąca godz. 8.30 - po wcześniejszym ustaleniu
   NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ
                - 13. IV. 2014

1. Nabożeństwa jak zwyczajnie. Po południu o godz. 15.00 Droga Krzyżowa, Gorzkie Żale i Msza Święta.

2. Wielka Środa Msza św. wieczorna z Nowenną o godz. 18.00 poprzedzona różańcem.

3. W Wielki Czwartek Msza Św. Krzyża Świętego do południa jest tylko w Katedrze w Tarnowie o godz. 9.00. U nas Msza Św. wieczorem o godz. 18.00. Jest to Msza Wieczerzy Pańskiej, potem przeniesienie Pana Jezusa do Ciemnicy i Adoracja do godz. 21.00 Adoracji tej przewodniczą od 19.00 do 20.00 Honorowa Straż Serca Pana Jezusa, a pozostałe grupy parafialne od 20.00 do 21.00

4. Wielki Piątek - rano kościół otwarty od godz. 9.00 adoracja prywatna. Dzieci i młodzież z całej parafii zapraszamy na godz. 15.00 na Drogę Krzyżową i adoracje i wtedy dzieci przyniosą swoje caritasowe skarbonki.

5. Nabożeństwo Męki Pańskiej o godz. 18.00 na które składa się Liturgia Słowa, Adoracja Krzyża, Komunia św. i złożenie Pana Jezusa w Grobie, następnie Gorzkie Żale. Godz. 21.00 - Droga Krzyżowa, a potem adoracja do północy. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły, oraz abstynencja od pokarmów mięsnych, jak w Popielec. Ofiary składane z okazji adoracji Krzyża przeznaczone są, jak co roku na Ziemię Świętą. Z okazji Wielkiego Piątku stroimy krzyże przydrożne.

6. Wielka Sobota-Adoracja Pana Jezusa przy Grobie od godz. 9.00 do 13.00 następnie sprzątanie kościoła do godz. 18.00 (uprzejmie prosimy o pomoc chętnych w tymże sprzątaniu o godz. 13.00). Potem ciąg dalszy adoracji od 18.00 do 19.00. Poświęcenie pokarmów wielkanocnych we Wielką Sobotę co godzinę: 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00 i 18.00.

7. Godz. 19.00-Liturgia Wielkiej Soboty: poświęcenie ognia, orędzie wielkanocne, Msza Święta i procesja rezurekcyjna (zabieramy świece, lampiony)

8. Prosimy Ochotniczą Straż Pożarną o trzymanie warty honorowej przy Grobie Pana Jezusa i udział w nocnej procesji Rezurekcyjnej. Na procesję zabieramy: baldachim, figury młodzież bierzmowana kl. III i II. Feletrony niosą młodzieńcy.

9. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego, Msze Święte jak w każdą inną niedzielę. Po południu godz. 15.00 Koronka, Nieszpory i Msza św.

10. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. tylko do południa.

11. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na Seminarium Duchowne. Za tydzień składka gospodarcza na dalszy remont ogrodzenia.

12. Zbiórka ministrantów i lektorów w środę po Mszy św. wieczornej.

13. Zapraszamy wszystkich chętnych na misterium Męki Pańskiej, która odbędzie się w środę przy kościele w Porąbce Uszewskiej o godz. 20.00
14. Bóg zapłać rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za zasponsorowanie do naszej świątyni 2 nowych lichtarzy, 3 świec maryjnych i fioletowego ornatu.

Administrator strony Paweł Jakubas kontakt: 724-767-237
___________________________________________________

Własna strona www za darmo - sprawdź