Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Biadolinach
Nasz wspólny dom Boży-dbajmy o niego

_____________________________________________________________
Spotkania dla NARZECZONYCH:
I spotkanie - I niedziela miesiąca godz. 16.00
II spotkanie - III niedziela miesiąca godz. 16.00
III spotkanie - IV niedziela miesiąca godz. 16.00

Spotkania dla MAŁŻONKÓW:
II niedziela miesiąca godz. 8.30 - po wcześniejszym ustaleniu
NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ-29.III.2015

1. Nabożeństwa jak zwyczajnie. Po południu o godz. 14.30 Droga Krzyżowa, Gorzkie Żale i Msza Święta. O godz. 17.00 Droga Krzyżowa w plenerze.

2. Wielka Środa Msza św. wieczorna z Nowenną o godz. 18.00 poprzedzona różańcem.

3. W Wielki Czwartek Msza Św. Krzyżma Świętego do południa jest tylko w Katedrze w Tarnowie o godz. 9.00. U nas Msza Św. wieczorem o godz. 18.00. Jest to Msza Wieczerzy Pańskiej, potem przeniesienie Pana Jezusa do Ciemnicy i Adoracja do godz. 21.00 Adoracji tej przewodniczą od 19.00 do 20.00 Honorowa Straż Serca Pana Jezusa, a pozostałe grupy parafialne od 20.00 do 21.00

4. Wielki Piątek - rano kościół otwarty od godz. 9.00 adoracja prywatna. Dzieci i młodzież z całej parafii zapraszamy na godz. 15.00 na Drogę Krzyżową i adoracje i wtedy dzieci przyniosą swoje caritasowe skarbonki.

5. Nabożeństwo Męki Pańskiej w Wielki Piątek o godz. 18.00 na które składa się Liturgia Słowa, Adoracja Krzyża, Komunia św. i złożenie Pana Jezusa w Grobie, następnie Gorzkie Żale. Godz. 21.00 - Droga Krzyżowa, a potem adoracja do północy. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły, oraz abstynencja od pokarmów mięsnych, jak w Popielec. Ofiary składane z okazji adoracji Krzyża przeznaczone są, jak co roku na Ziemię Świętą.

6. Wielka Sobota-Adoracja Pana Jezusa przy Grobie od godz. 9.00 do 13.00 następnie sprzątanie kościoła do godz. 18.00 (uprzejmie prosimy o pomoc chętnych w tymże sprzątaniu o godz. 13.00). Potem ciąg dalszy adoracji od 18.00 do 19.00. Poświęcenie pokarmów wielkanocnych w Wielką Sobotę co godzinę: 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00 i 18.00.

Godz. 19.00-Liturgia Wielkiej Soboty: poświęcenie ognia, orędzie wielkanocne, Msza Święta i procesja rezurekcyjna (zabieramy świece, lampiony)

7. Prosimy Ochotniczą Straż Pożarną o trzymanie warty honorowej przy Grobie Pana Jezusa i udział w nocnej procesji Rezurekcyjnej. Na procesję zabieramy: baldachim, figury - młodzież bierzmowana kl. III i II. Feletrony niosą młodzieńcy.

8. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego, Msze Święte jak w każdą inną niedzielę. Po południu godz. 15.00 Koronka i Msza św.

9. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. tylko do południa.

10. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na Seminarium Duchowne.

11. Zbiórka ministrantów i lektorów w Wielki Czwartek o godz. 14.00.

12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W najnowszym Gościu Niedzielnym znajdziemy płytę DVD z filmem "Pasja" Mela Gibsona.

1 % Twojego podatku to 100 % serca

Zwracamy się z serdeczną prośbą, aby dokonując rozliczenia podatkowego za 2014 rok, przekazać w tym roku 1% należnego podatku na cele realizowane przez Caritas Diecezji Tarnowskiej - z przeznaczeniem na działalność świetlicy parafialnej w Biadolinach.

W zeznaniu podatkowym PIT należy wpisać w odpowiedniej rubryce nr KRS Caritas Diecezji Tarnowskiej (0000211791) a w rubryce: cel szczegółowy: wpisać: "Świetlica Parafialna w Biadolinach" oraz kwotę przekazywanego 1% podatku.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przekazują 1 % podatku na działalność naszej świetlicy parafialnej.Bóg zapłać :-)

Administrator strony Paweł Jakubas kontakt: 724-767-237
___________________________________________________

Własna strona www za darmo - sprawdź