Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Biadolinach
Nasz wspólny dom Boży-dbajmy o niego

_____________________________________________________________
Spotkania dla NARZECZONYCH:
I spotkanie - I niedziela miesiąca godz. 16.00
II spotkanie - III niedziela miesiąca godz. 16.00
III spotkanie - IV niedziela miesiąca godz. 16.00

Spotkania dla MAŁŻONKÓW:
II niedziela miesiąca godz. 8.30 - po wcześniejszym ustaleniu
    I Niedziela Wielkiego Postu - 22.II.2015

1. Nabożeństwa przed południem - jak zwyczajnie.

2. Po południu o godz. 14.30 Droga Krzyżowa o godz. 15.00; Gorzkie Żale i Msza Święta. Za pobożny udział w Gorzkich Żalach zyskujemy odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3. W środę nowenna do MBNP o godz. 17.00 a w piątek Droga Krzyżowa i Msza św. W sobotę jak zwyczajnie.

4. Bóg zapłać za ostatnie ofiary ze Środy Popielcowej przeznaczone na Caritas Diecezjalny oraz ofiary na cele gospodarcze.

5. Obok ołtarza Matki Bożej - jak co roku jest skarbonka na kwiaty do Grobu Pańskiego- [podobnie pod chórem]. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty.

6. W przyszłą niedzielę będą zbierane przy kościele ofiary do puszek na ogólnopolski fundusz dzieła pomocy misjom "Ad gentes". O przeprowadzenie zbiórki prosimy Caritas Parafialny.

7. Bóg zapłać wszystkim, którzy w okresie 40-godzinnego Nabożeństwa prowadzili Adoracje - dorosłym, młodzieży i tym wszystkim, którzy w nich uczestniczyli.

8. Od środy popielcowej ks. Marian Przybyło odprawia Msze Gregoriańskie za śp. Kazimierza Kłusek.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W najnowszym Gościu Niedzielnym znajdziemy m.in. artykuł o tym co czuje matka, patrząc na śmierć swojego syna?
W Małym Gościu Niedzielnym znajdziemy artykuł o dzieciach z Ukrainy, które z rodzicami uciekły przed wojną do Polski.

1 % Twojego podatku to 100 % serca

Zwracamy się z serdeczną prośbą, aby dokonując rozliczenia podatkowego za 2014 rok, przekazać w tym roku 1% należnego podatku na cele realizowane przez Caritas Diecezji Tarnowskiej - z przeznaczeniem na działalność świetlicy parafialnej w Biadolinach.

W zeznaniu podatkowym PIT należy wpisać w odpowiedniej rubryce nr KRS Caritas Diecezji Tarnowskiej (0000211791) a w rubryce: cel szczegółowy: wpisać: "Świetlica Parafialna w Biadolinach" oraz kwotę przekazywanego 1% podatku.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przekazują 1 % podatku na działalność naszej świetlicy parafialnej.Bóg zapłać :-)

Administrator strony Paweł Jakubas kontakt: 724-767-237
___________________________________________________

Własna strona www za darmo - sprawdź