Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Biadolinach
Nasz wspólny dom Boży-dbajmy o niego

_____________________________________________________________
Spotkania dla NARZECZONYCH:
I spotkanie - I niedziela miesiąca godz. 16.00
II spotkanie - III niedziela miesiąca godz. 16.00
III spotkanie - IV niedziela miesiąca godz. 16.00

Spotkania dla MAŁŻONKÓW:
II niedziela miesiąca godz. 8.30 - po wcześniejszym ustaleniu

15 Niedziela Zwykła - 12 lipca 2015

1. Nabożeństwa przed południem jak zwyczajnie. Po południu o godz. 15.00 Koronka i Msza Św.

2. Msze święte ranne w ciągu tygodnia o godz. 7.00 a wieczorne o godz. 18.00 (środa, piątek, sobota)

3. W środę Nowenna do MBNP, w piątek nowenna do Miłosierdzia Bożego, w sobotę jak zwyczajnie.

4. Zapowiedzi przedmałżeńskie w gablocie parafialnej.

5. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na budowę kościoła u ks. Stanisława Worwy w Czadzie.

6. W kalendarzu świętych w ciągu tygodnia wspominamy:

Poniedziałek - św. Andrzeja Świerada i Benedykta-patronów drugorzędnych Diecezji

Czwartek - Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel

Sobotę - św. Szymona z Lipnicy

7. Za tydzień składka gospodarcza.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej zwłaszcza Gościa Niedzielnego.

9. Serdecznie dziękujemy Akcji Katolickiej za przeprowadzenie w ostatnią niedzielę festynu parafialnego ,,Postaw na rodzinę,,.

Dziękujemy, również sponsorom: Gmina Wojnicz, Gmina Dębno, Starostwo Powiatowe w Tarnowie, Krzysztof Gadziała, Katarzyna i Piotr Powroźnik, Bawialnia Lililand, Eulalia i Krzysztof Król, Józefa Król, Janina Pater, Bogumiła i Edmund Solak, Józef Lasko, Sklep Eko-Zofia Pluszewska, Agnieszka i Grzegorz Pabian, Stanisław Widło, Adam Czernek, Sponsorzy dmuchanej zjeżdżalni z Biadolin Szlacheckich, OSP w Biadolinach Radłowskich.

Jesteśmy, również wdzięczni za cegiełki finansowe przekazane na poczet przyszłych imprez, Państwu : Annie i Andrzejowi Król, Magdalenie i Markowi Jakubas, Janinie Góral.

___________________________________________________
Własna strona www za darmo - sprawdź