Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Biadolinach
Nasz wspólny dom Boży-dbajmy o niego

_____________________________________________________________
Spotkania dla NARZECZONYCH:
I spotkanie - I niedziela miesiąca godz. 16.00
II spotkanie - III niedziela miesiąca godz. 16.00
III spotkanie - IV niedziela miesiąca godz. 16.00

Spotkania dla MAŁŻONKÓW:
II niedziela miesiąca godz. 8.30 - po wcześniejszym ustaleniu
VII Niedziela Wielkanocna - 17.V.2015
WNIEBOWSTĄPIENIE PANA JEZUSA

1. Nabożeństwa jak zwyczajnie. O godz. 15.00 Koronka, Nabożeństwo majowe i Msza św.

2. Kontynuujemy nadal nowennę przygotowującą do bierzmowania uczniów klasy III gimnazjum oraz z okazji nadchodzącej Uroczystości Zesłania Ducha Świętego.

3. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na cele gospodarcze, z tamtej niedzieli na przygotowanie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie i te do puszek na poszkodowanych w Nepalu.

4. W czwartek w Porąbce Uszewskiej o godz. 17.00 będzie bierzmowanie naszej młodzieży.

5. Za tydzień Zesłanie Ducha św., czyli Zielone Święta. Jest to zakończenie okresu wielkanocnego, czyli czasu komunii świętej wielkanocnej. W tym dniu jest także odpust w Sufczynie.

6. Zapowiedzi przedmałżeńskie są w gablocie parafialnej.

7. Msze św. Gregoriańskie za śp. Jana Kurka od dziś są odprawiane w Czadzie u ks. Stanisława Worwy.

8. Na balaskach są do zabrania gazetki misyjne dla poszczególnych Róż.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W najnowszym Gościu Niedzielnym znajdziemy m.in. artykuł o filmie "Apartament"-opowiadającym o św. Janie Pawle II.

1 % Twojego podatku to 100 % serca

Zwracamy się z serdeczną prośbą, aby dokonując rozliczenia podatkowego za 2014 rok, przekazać w tym roku 1% należnego podatku na cele realizowane przez Caritas Diecezji Tarnowskiej - z przeznaczeniem na działalność świetlicy parafialnej w Biadolinach.

W zeznaniu podatkowym PIT należy wpisać w odpowiedniej rubryce nr KRS Caritas Diecezji Tarnowskiej (0000211791) a w rubryce: cel szczegółowy: wpisać: "Świetlica Parafialna w Biadolinach" oraz kwotę przekazywanego 1% podatku.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przekazują 1 % podatku na działalność naszej świetlicy parafialnej.Bóg zapłać :-)

Administrator strony Paweł Jakubas kontakt: 724-767-237
___________________________________________________

Własna strona www za darmo - sprawdź