Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Biadolinach
Nasz wspólny dom Boży-dbajmy o niego

_____________________________________________________________
Spotkania dla NARZECZONYCH:
I spotkanie - I niedziela miesiąca godz. 16.00
II spotkanie - III niedziela miesiąca godz. 16.00
III spotkanie - IV niedziela miesiąca godz. 16.00

Spotkania dla MAŁŻONKÓW:
II niedziela miesiąca godz. 8.30 - po wcześniejszym ustaleniu
       13 Niedziela Zwykła - 28 czerwca 2015

1. Dziś po południu o godz. 15.00 Koronka, nabożeństwo czerwcowe i Msza Święta.

2. W kalendarzu świętych w ciągu tygodnia wspominamy:

- w poniedziałek: Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w tym dniu o godz. 7.30; 10.00 i 18.00 oraz w kaplicy u św. Piotra o godz. 19.00. Składka w tym dniu zbierana jest na świętopietrze. W poniedziałek pogrzeb śp. Franciszka Jakubasa o godz. 16.00 różaniec i Msza św.

- w czwartek: Najświętszej Maryi Panny Tuchowskiej. Program szczegółowy tygodniowego odpustu w gablocie parafialnej.

- w piątek: św. Tomasza Apostoła

3. We wtorek ostatnie nabożeństwo czerwcowe o godz. 18.00

4. W środę Nowenna do MBNP.

5. W tym tygodniu jest I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź dla chętnych pół godz. przed Mszą Św. Nabożeństwa wieczorne o godz. 18.00

6. W przyszłą niedzielę będziemy wspominać kolejną rocznicę śmierci ks. Prałata Józefa Łakomy, wraz z jego siostrą Anielą Szumlańską i rodziną. Msza św. o spokój wieczny Jego duszy popołudniu o godz. 15.00.

7. W przyszłą niedzielę będzie również pod naszą świetlicą parafialną "Mini Festyn Rodzinny" będą liczne zabawy, gry, konkursy z nagrodami. Serdecznie zapraszamy całe rodziny. Mini Festyn zaczynamy o godz. 15.00. Szczegóły na plakacie w gablocie parafialnej.

8. Spotkanie Akcji Katolickiej będzie w poniedziałek(29.06) w świetlicy parafialnej o godz. 20.00, zapraszamy członków, chętnych do pomocy oraz osoby mogące wesprzeć tą akcję.

9. Objazdu do chorych nie będzie.

10. Bóg zapłać za ostatnią składkę gospodarczą

___________________________________________________
Własna strona www za darmo - sprawdź